Twitter
Facebook
Google Plus
FourSquare
Instagram
KURUMSAL

Toplam 20 saat sürecek profesyonel eğitimde yelken ve denizcilik adına herşeyi öğrenip kendi yarış takımınızı yaratabilirsiniz.8 kişiye kadar katılım sağlayabileceğiniz bu eğitim paketinde bu seçkin spor içinizde vazgeçilemez bir tutku yaratacak..

Yelkenli bir tekneyi takım halinde kullanmak şirket yönetmeye benzer; farklı departmanların yöneticileri ya da söz konusu departmanlarda görev alan kişiler kendi alanlarında ne kadar iyi olurlarsa olsunlar, birlikte uyum içerisinde çalışmıyorlarsa, şirketi başarıya ulaştıramazlar. Kurumsal eğitimlerinde amaç, çalışanların iş ortamlarından çok farklı, huzurlu, kendilerine ve takımlarına objektif olarak bakabilecekleri bir ortamda, nasıl bir bütünün parçaları olduğunu anlamalarını sağlamaktır.

 Bireyler eğitimlerimizde birbirlerini rakip değil, takım arkadaşı olarak görürler ve birbirlerinin sayesinde başarılı olurlar. 

Doğayla baş başa kalan her birey, görevini en iyi şeklinde yapmak zorunda olmasının yanında takımını da tam olarak desteklemek durumundadır. Bu sayede hem kendini hem de takımını başarıya ulaştırır. Seyir halindeyken takımınız birbirini daha iyi anlama ve birlikte çalışma yeteneği kazanacak; böylelikle iş yerlerindeki görevlerinde de mükemmel iş birliğini sürdüreceklerdir. Bu mükemmel iş birliğini oluşturan takımlar, yüksek üretkenlik ve / veya satış düzeyine erişecek ve firmanızı maksimum kar düzeyine ulaştıracakladır. Gerçekleştireceğimiz eğitimler neticesinde, çalışanlarınızda gelişen yüksek motivasyon düzeyi, dinamizm, performans artışı ve takım ruhunu gözlemlemekte zorlanmayacaksınız.

 

Neden Kurumsal Yelken?Yelken çalışanlarınızı gözlemleyebileceğiniz, doğru karakter analizi yapabileceğiniz(liderlik vasfı taşıma, takım çalışmasına yatkın olma vs.) en iyi fırsattır.
Yelken takım ruhunu canlandırır. Bireylerin egoları yerini takım ruhuna bırakır.
Yelkende doğaya karşı değil doğanın gücüyle birlikte hareket edip, kusursuz bir işbirliği gerçekleştirerek karaya ulaşan takımın özgüven seviyeleri maksimum düzeye erişir.
Yelken bireyleri, başarıya ulaşmak için amaçları doğrultusunda çalışmaya teşvik eden motivasyon focuslu bir spordur.
Yelkende iletişim çok önemlidir.
Yelkende karşılaşacağınız her durumun profesyonel iş hayatında eşleşeceği benzer bir durum mutlaka vardır
.

Yelken, kriz yönetimi ve stratejik planlamayı başarıyla gerçekleştirmenin zorunlu olduğu bir aktivitedir; hızlı karar alabilme yetisini kuvvetlendirir. Değişen şartlar veya güç bir durumla karşılaşan takım, mümkün olan en kısa sürede en doğru kararı almak zorundadır.
Yelken paylaşmayı öğretir, hırsı optimum seviyeye yaklaştırır.
Yelken yaparken tüm takım oyuncuları sürekli olarak aktiftir.

yükleniyor..