Twitter
Facebook
Google Plus
FourSquare
Instagram
BETA YARIŞ

Beta Yelken Yarışçılık programı ile amaç yat yarışlarına hazırlanmaktır. Yelkeni bir spor olarak görüyorsanız, hedefinizde yat yarışlarında yer almak, bir ekibin üyesi olmak ya da kendi ekibinizi kurmak bulunuyorsa bu eğitim programı tam da size göre. Beta Yelken Balon eğitim programı ile yarışçılığa ilk adımı atabilir ve Beta Yelken Yarış eğitim programını alarak da tam bir ekip olabilirsiniz.


Temel Yelken Eğitim programını bitiren katılımcılar bu programa devam ederek kendilerini yarışlara hazırlayabilirler. Yelken yarışlarına hazırlanmak ve katılmak isteyenler için oldukça ideal olan bu programla birlikte, balon yelkenin tüm kullanım detaylarına hakim olacaksınız. Balon yelkenin ayarlanmasından, balon yelkenle dümen tutma ve teknede güvenlik konularına kadar tecrübe kazanacaksınız. Ayrıca yarış ekibi programına katılmak isteyenler için de Beta Yelken Balon programı oldukça ideal bir ileri seviye yelken eğitimidir.


Program Süresi: 12 Saat PratikProgram Tekneleri: First 25,7 BeneteauProgram Hedefi: Balon yelkeninin inceliklerini uygulamak;Yarış parkuru ve kurallarının öğrenimi


yükleniyor..