Twitter
Facebook
Google Plus
FourSquare
Instagram
HAKKIMIZDA

Beta Yelken Akademisi, yelken üzerine en kapsamlı olduğu gibi en eğlenceli de olan eğitim platformunu bulacağınız bir adrestir. Temel arzumuz, yelken sporunun sizin için bir zevk haline gelmesi, hatta hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olmasıdır. Zira yelken, bir spordan ziyade size hayatınızın her alanında yardımcı olabilecek bir aktivite, daha da ötesi bir yaşam şeklidir.

 

Beta Yelken Akademisi Beta Ayakkabı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Taner İkiışık tarafından kurulmuştur. Ayakkabı Sektöründeki başarısını Yelken Sporuna duyduğu sevgi ile birleştiren Taner İkiışık, ilk olarak 2011 yılında Bodrum Torba bölgesinde faaliyete başlamış, 2012 senesinde Ortakent Yahşi Koyunda şu anki bulunduğu yerde yeni ve modern tesisler yaparak hizmetine devam etmektedir.

 

Optimist, Laser, Yat, Windsurf ve Kurumsal eğitimler veren akademi; her mevsim esmeye devam eden rüzgarıyla, EGE Denizi'nin Bodrum sularında yelken açıp dalgaların arasında bireyleri güç ve zarafetle buluşturmaktadır. Akademide verilmekte olan Yat eğitimlerinde her sınıfta her yaştan grup ve bireylere yarışçılık eğitimlerine kadar giden eğitimler de verilmektedir.

 

Akademi'nin, son yıllarda tesise yapmış olduğu yatırımlar büyük ölçüde önem teşkil etmektedir. Öğrenci derslikleri, kafeterya hizmetleri, plaj ve iskele yatırımları ile Kurumsal Eğitimler çerçevesinde Bodrum kış turizmine de büyük katkı sağlamayı hedeflemektedir. İstanbul, Ankara ve Yurtdışından gelen büyük şirketler almış oldukları eğitimin yanı sıra Bodrum'u da tanıma imkanı bulacakları inkanlar yaratılmaktadır. Ayrıca kar sporunda büyük başarı sağlamış AKUT sporcularımızın yelken sporu ile tanıştırmanın büyük gururunu taşımaktayız. Akut yelken takımlarının oluşturulması için çalışan akademimiz bu doğrultuda vermiş olduğu eğitimleri Ortakent Yahşi Plajlarında gerçekleştirdiğini önemle vurgular.

 

Verilen eğitimler içersinde Temel Yelken Eğitimi, Bölge de bulunan 7-14 yaş çocukların yelken sporunu sevmelerine ve yarışçı özelliklerini kazanmalarına kadar devam etmektedir. Dolayısıyla Beta Yelken bölge içinde önemli bir kuruluştur. Olimpik Lazer konusunda ise profesyonel eğitimcilerle 15 yaş üstü eğitimler veren Akademi, bölgesel bazda yarışçıların kazandırılmasında ve ulusal bazda sporcu yetiştirilmesi açısından büyük bir görev üstlenmiştir.

 

HEDEFLERİMİZ..

Her yaştan sporcular yetiştirmek, özellikle bölgemizde kış turizmine katkıda bulunmak, yelken sayesinde yeni kapılar açmak ve güzel yarımadamıza yakışır sporcular yetiştirmektir.

yükleniyor..